kampanya-kk

Ziraat Bankası Kombo Kart 12 Ay,
Garanti Bankası Bonus Kart 10 Ay,
Yapı Kredi World Kart 8 Ay,
Akbank Axess Kart 7 Ay,
İş Bankası Maximum Kart 6 Ay,

Finans Bank CardFinans Kart 7 Ay,
Halk Bankası Paraf Kart 7 Ay,
Denizbank Deniz Kart 6 Ay,
KuveytTürk Bankası Sağlam Kart 10 Ay,

Yukarıda yazılı kartlara %0 Komisyon ile taksit yapılabilmektedir.

Bu fiyatlar, örnek teşkil etmesi amacıyla 3 metre genişliğinde, 2,2 metre yüksekliğinde ve (1 adet açılır + 4 adet kayar olmak üzere ) 5 kanatlı düz bir balkon için hesaplamıştır. Satine Naturel (Eloksal) profil renk seçeneği için geçerlidir.Cam ve profil Renk değişimi ek ücrete tabidir.

Yaptığımız işler

yapilan-islr1
04-f_235
yapilan-isler
02_234
a-3_2287
1q_236
a-2_2288
01p_233

Müşteri Yorumları

Yayladaki yazlığıma kullanışlı ve yalıtımı iyi olan cam balkon sistemi yaptırmayı düşündüğümde 4M TPU ile iletişime geçtim. Gelip yerinde ölçtüler ve yanlarında uygulayacakları cam sistemi getirdiler. Güzel işçilik ve zamanında teslimle on numara iş çıkarttılar. Teşekkür ediyorum.

S.Çelikbaş
S.Çelikbaş

Evimin girişine motorlu cam kapı ve arka tarafdaki verandayı cam ile kapatacağım zamanlarda tanıştım 4M TPU ile. Telefonla irtibata geçerek işyerlerini ziyaret ettim ve bütün sorularıma cevaplar buldum. Uygulayacakları sistemleri işyerlerinde deneyerek ve test ederek aklımdaki sorulara cevaplar buldum. Kısa sürede tamda istediğim gibi sistemi zamanında montajını yaptılar. şimdi sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz. Kendilerine teşşekür ederim.

A.Demiroğlu
A.Demiroğlu